| FlappJack a întrebat:

Am si eu un laptop Asus P50IJ si ma joc Silkroad, daca intru cu 2 cliente de joc se inchide laptopul...sau daca deschid messu internet explorer si jocu se mai inchide cateodata... stiti cumva de ce?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil placa video nu face fata, ce configuratie are laptop-ul?

| LightxD a răspuns:

Calculatorul tau ajunge la limita incearca sa dai setarile la Silkroad la minim toate tongue si vezi dupa daca mai face asa, poti sa-mi spui si cateva detalii despre laptop ram? placa video? procesor?big grin