| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-ma, nu stiu daca mi s-a afisat intrebarea.Am un telefon LG GS290 si de cateva zile cand vreau sa accesez agenda telefonica mi se accesaza alt meniu(ex:meniul principal) mi se acceaseaza doar meniurile de la mijloc spre dreapta. Am schimbat touch screen-ul a 3-a oara si dupa 2-3 luni aceeasi problema. Ce pot face? pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Iti trebuie un touch original...dar oricum lgurile nu sunt bune deloc.mai ales astea cu touch.asa am avut si eu un LG ku990 si schimbam displayu din luna in luna.tre sa dai o caruta de bani pe display.adica pe touch