| Claudiu2011 a întrebat:

Am si eu un samsung s 5230 star si abia l-am luat si cand vreau sa pun o poza pe ecran o imagine imi apare f mare f marita.cum pot face sa fie pe tot displayul dar cat e ea normala nu sa se mareasca de 2-3 ori. cei care au samsung din asta sa mi spuna pls.

Răspuns Câştigător
| pedros831 a răspuns:

Am si eu star am avut si eu problema asta dar cand setezi o poza ca wallpaper pe ecran iti apare in dreptunghi rosu si la fiecare colt are un patrat trage de patrate pana cand dreptunghiul se incadreaza in poza

4 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Trrebuie sa afli mai intai rezolutia ecranului tau de la tel si apoi cauti pe net imaginea preferata s=cu rezolutia pe care o are

| MeGustaaa a răspuns:

Eu am corby iti apare asa marita pentru ca cei de la Samsung ataseaza 3 interfete de aceea este foarte mare imaginea dar este la meniu o aplicatie unde poti micsora imaginea

| MeGustaaa a răspuns:

1.Rihanna - S&M (Dave Aude Remix)
2.Hurts - Sunday (Seamus Haji Remix)
3.Bon Jovi - It's my life (Albert Neve & Sir Jay Remix)
4.Jennifer Lopez - On the floor feat. Pitbull
5. Enrique feat. Ludacris - Tonight (Wideboys Remix)
6.Adele - Rolling in the deep (Tom Buster & Kidzoy remix)
7.DJ Project & Giulia - Mi-e dor de noi
8.Smiley - Dream girl (Radio Killer Remix)
9. Diddy & Dirty Money feat. Skylar Grey - Coming home (Dirty South Club Mix)
10.Mossano - Caramba
11.Deepside Deejays - Never be alone
12.Ralvero, Dadz 'N' Effect - In my bedroom (Original Vocal Extended)
13.Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Remix)
14.Ela Rose - Lovely words
15.Sunrise Inc & Liviu Hodor - Still the same (Dj Dimitry Remix)
16.Andreea Banica - Sexy
17.Sak Noel - Loca people (La gente esta mui loca)
18.Snap! – Rhythm is a dancer (Bruno Ramos Freak Remix)
19.Play & Win - Ya BB
20.Boier Bibescu feat. Puya - La munk
21.Narcotic Sound and Christian D - Danca bonito
22.Antonis Remos - Kardia mou min anisihis (Galleon Remix)
23. Kobi Peretz - Some love (Niv Cohen RMX)
24.Matteo & Lee More – Champion (LLP edit)
25.Dr Alban - It s My Life (DJ Adem Remix)
26.Mc Dany - Sha la la (by Sunrise Inc)
27.Alexandra Stan - Get back (ASAP)
28. Example - Changed the way you kiss me

| stephanixx a răspuns:

Eu am star 2 si am avut aceias problema trebuie sa intri la editare apoi la transformare si la redimensionare scazi pana la 50 si salvezi poza iar apoi o pui pe ecran!