Am si eu un telefon Vodafone 455 si vreau sa imi bag jocuri si videoclipuri de orice fel pe el si nu gasesc nicaieristraight face

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu merg din cauza telefonului pentru ca pe el nu merge niciun joc si niciun videoclip!

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Nu poti baga nici jocuri si nici videoclipuri pe el pentru ca nu merg. Am si eu un telefon la fel si sincer mai bine imi luam un Nokia 1100 ca era mult mai bun. Dar uite aici site cu jocuri:
http://www.umnet.com/mobile-games/0-4793-0-Java_240x320_games-0

PS Un search pe google si era primul site dar lenea e mareeeee

Am luat de pe siteul ala si nu merg

| Dana211 a răspuns (pentru AppleAdy):

Nu merg din cauza telefonului pentru ca pe el nu merge niciun joc si niciun videoclip!

| Dreezy a răspuns:

Mobile29. trebuie sa iti faci cont dar e free si dureaza 1 min. videoclipuri nu stiu daca gasesti, dar jocuri gasesti