| GabytzGabytzu a întrebat:

Am si eu un tuner tv pentru pc pe antena si as vrea sa stiu daca se vede mai bine decat pe televizor?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de placa video, și calitatea semnalului recepționat. Dacă vei conecta antena tuner-ului Tv la cablul tv și ai o placă video cum trebuie și un monitor ok(nu CRT), da, se va vedea mai bine decât pe un Tv clasic(de ăla pe tub). Succes

| Cristizz21 a răspuns:

Depinde intre ce TV si ce monitor faci comparatia... Poti incerca si te vei convinge singur.

| ultrassss a răspuns:

Mai bine nu se vede indiferent ce monitor folosesti sau placa video (asta in caz ca nu ai televizorul pe tub sau pe lampi) bafta