| xKosSs a întrebat:

Am si eu un video filmat cu telefonul si se vede intr-o parte adica, daca vrei sa vezi bine trebuie sa intorci capul laughing stiu ca suna ciudat. Cum as putea sa intorc imaginea?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM CARE INTOARCE VIDEOCLIPUL IN/DIN ORICE POZITIE - Video Flip and Rotate 1.5.1.54 Free Video Flip and Rotate este foarte usor de utilizat. Ofera utilizatorului caracteristici ca rotirea videoclipurilor cu 90, 180 de grade, rotire in sensul acelor de ceas sau invers acelor de ceas si rotiri verticale sau orizontale. FOTO http://www.dvdvideosoft.com/img2/screenshots/FlipAndRotateBig.png
Foarte rapid si usor, miscari predefinite pentru ca tu sa:
* rotesti videoclipul 90 CW
* rotesti videoclipul 180
* rotesti videoclipul 90 CCW
* intorci video pe orizontala
* intorci video pe verticala
* intorci video pe verticala si rotesti 90 CW
* intorci video pe verticala si rotesti 90 CCW
DESCARCA: http://download.dvdvideosoft.com/downloadSource/FreeVideoFlipAndRotate.exe

Succes!