| frumushika09 a întrebat:

Am si eu vreo 3 intrebari pentru cunoscatorii priceputi in Sims.
1. Ce este nou in The Sims 2 Apartament Life(in afara de faptul ca poti sta in apartament)? Dar in The Sims 2 University?
2. Cate Sims-uri exista? adica The Sims 2: si care sunt si The Sims 3: tot asa.
3. Ce se intampla in noul joc care apare curand: The Sims Medieval?
Cam atat...

Răspuns Câştigător
| Dragotta a răspuns:

1. Apartament
Elicopter
Haine noi
Abilitatea de a fura din apartamentele celorlati vecini
Obiecte mobilier

University
Haine noi
3 locuri de munca noi
O campanie separata de studenti

2.The
sims 2 pet
sims 2 celebrity stuff
sims 2 teenagers stuff
sims 2 nightlife
sims 2 boun voyage
sims 2 deluxe
Sims 2 Holiday Edition
Sims 2 Best of Business Collection
Sims 2 seasons
Sims 2 freetime

3.Pai nu prea se stie dar presupun ca o sa fie medieval

6 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Imi dai funda plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 2 medieval e cu gaini haine de mai de mult si cu cai bine inteles
ca se pot bate in tyinp ce sta pe cal cu o sulita

| Monet a răspuns:

Buna.
Eu am sims medieval si este un joc foarte interesant, trebuie sa faci misiuni etc...
daca vrei sa construiesti cladiri trebuie sa cresti nivelul si sa fi rege/regina ca sa poti construii cladirile

| Monet a răspuns:

UNU la mana nu sunt gaini si DOI la mana nu sunt cai.

| LuckyStarDiane a răspuns:

1. Apartament life iti aduce multe lucruri: mobiliere noi, haine noi, poti lua lucruri de la vecini( cand stai in apartament).
2.sims 2 pet
sims 2 celebrity stuff
sims 2 teenagers stuff
sims 2 nightlife
sims 2 bon voyage
sims 2 deluxe
Sims 2 Holiday Edition
Sims 2 Best of Business Collection
Sims 2 seasons
Sims 2 freetime
3.The Sims Medieval este un joc separat, in care faci misiuni si este "Medieval".Eu m-am jucat cava vreme si Sims 3 Medieval si este super! Funda? puppy dog eyes

| grassuXXL a răspuns:

The Sims 1; The Sims 2; The Sims 3; The Sims 4; The Sims 5; The Sims 2:University; The Sims Medieval si cam atat din cate stiu