| Riot181 a întrebat:

Am Sony Ericsson k510 i. Imi incap doar 3 melodii pe el. Pentru cei care au avut telefon la fel, sa poate baga card de memorie?

Răspuns Câştigător
| Paull18 a răspuns:

Salut. am avut telefon ca al tau acum 2 ani. din cate stiu nu se poate baga card in el. asta era problema si la mine ca incapeau doar 3-4 melodii pe el.

| Riot181 explică (pentru Paull18):

Varumio a avut telefon exact ca al meu, dar lui i intrau mai mult de 25 de melodii.

| Paull18 a răspuns (pentru Riot181):

Depinde de marimea melodiei. din cate stiu telefonul are 30 de mega in memoria lui. deci daca bagi 5 melodii de 6 mega e memoria full happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu poti sa faci nimic e vremea pentru o schimbare.