| asd10cristi a întrebat:

Am sters din greaseala o partitie si am recuperato cu un program care a sters celelalte partitii, dar pe cea care ma interesa a recuperto intacta.Acum vreau iar sa recuperez o partitie cu acest program dar nu mai stiu cum se numeste.Stie cineva?(dupa ce il deschideai zicea o mica istorie, adica la data de sa sters partitia x... dupa care dadea un restart la PC, se deschidea windowsu aparea o fereastra albastra si recupera partitia)

3 răspunsuri:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Recuva iti recomand! Este cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu acroniswinking

| asd10cristi explică:

Acronis imi gaseste doar date pierdut nu partitii intregi.Mie imi trebuie partitia intreaga