| pustoaicamicasibuna a întrebat:

Voi cand instalati vreun program sau joc le instalati in partitia c sau alta partitie? tongue
Voi ce faceti la calculator?
Voi cand reinstalati windowsul reformatati doar partitia C nu si alte partitii, nu? big grin

Răspuns Câştigător
| xXLegendaryyXx a răspuns:

Daca si tu faci la fel faci foarte bine... Daca reformatezi si celalalte partitii in afara de C vei pierde toate fisierele din calculator..Eu in New Volume C sau Local Disk C am doar programele si Windows-ul.In D si E am Muzica, Jocurile, Download-urile si alte fisiere care daca, partitionezi le vei pierde.NU PARTITIONA DOAR C IAR DACA AI SI ACOLO FISIERE CE ITI TREBUIE MUTALE IN CELALALTE PARTITII. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| Synapse a răspuns:

Nu instalez niciodata in C pentru ca n-am decat 30 de GB fara de 100 cat am in celelalte.Cand instalez windows-ul reformatez tot, pentru ca le am pe un hard si nu-mi fac probleme ca le pierd