| 1emanuelaemanuela1 a întrebat:

Am sters din greseala un program care avea legatura cu internetul de pe laptop, cum pot sa il reinstalez?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai tu stii ce ai sters

| Andreeush a răspuns:

Caută programul pe internet și descarcă-l.

| NLS a răspuns:

Cauta modelul laptopului pe site-ul producatorului, si acolo gasesti driverul de care ai nevoie, la rubrica Download.

Sau cauta cu Speccy sau HWinfo si Device Manager ce placa de retea ai, (ce model si ce firma) si cauti pe net respectivul driver lipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numește programul? Sau ce anume simți că nu funcționează corect în lipsa lui?

| GouDidodino a răspuns:

De pe cd, stick, sau net

| 1emanuelaemanuela1 explică (pentru GouDidodino):

Imi scrie "install a driver for your network adapter", am incercat cativa pasi de pe tutoriale dar nu merge

| GouDidodino a răspuns (pentru 1emanuelaemanuela1):

Cauta in devince manager de hardware nu are drivere, si cauti pe net exact driverele care trebuiesc