| dannys a întrebat:

Am sters pe cineva din lista si acum vreau sa-l bag din nou si nu imi mai da voie.Nu i-am dat ignor.Cum fac sa-l bag din nou in lista?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Daca l-ai sters doar ar trebui sa il poti gasi la " search " sau unde e bara aceea " type a yahoo ID " la messenger 9. Scri acolo id-ul si iti va aparea fereastra lui / ei si pe langa asta " add / ignore " happy.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stick a răspuns:

Zii lui sa-ti scrie ceva si tu dai add

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu eu cum sa faci:in cauti acolo la search sau unde e aceea bara"type a yahoo ID