| robo888 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi!
Am sters din lista de Yahoo Mesanger un ID si i-am dat un ignor.Cum pot sa il bag din nou? Am incercat sa il mai bag dar nu a mers si vreau sa il bag inapoi! Fundita

Plzzzz

7 răspunsuri:
| ThePrinceJoker a răspuns:

apoi dai pe ignor list dai pe id ala si ii dai remove

| Nickname1890 a răspuns:

Trebuie mai intai sa-l stergi din lista de ignore! Apoi ii dai din nou add friend!

| robo888 explică (pentru Nickname1890):

Pai explica-mi de unde dau ca sa il sterg din lista de ignore straight face am 10 ani si nu stiu prea bine

| Nickname1890 a răspuns (pentru robo888):

TE duci in meniul de sus la Messenger-preferences-ignore liste, il selectezi de acolo si dai remove.

| robo888 explică (pentru Nickname1890):

Multumesc happy

| 5Cx a răspuns:

Sterge-l din lista din ignor asa: Dai clik pe el si dupa acceia clik dreapta da pe delte. Dupa accea da din nou add friends

| patyvan a răspuns:

Trebuie sa vb cu el(ea sa te stearga si tu si ii dai tu sa ea el add friend.