| CDelia a întrebat:

Am subtitrarile filmelor descarcate dar nu stiu cum sa le pun .pentru a urmari filmele traduse? cum fac?
mersi:*

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pune-i exact acelasi nume ca si la fisierul filmului (doar ai grija la extansii) si o ia singura.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Iei subtitrarea cu mouse-ul si o pui in playerhappy

| faranume a răspuns:

Deci iei suptitrarea cu mouse-ul si o pui in BSplayer...in chenarul ala in care urmaresti filmul
mergewinking

| CDelia explică:

Folosesc KMPlayer..nu merge sa o trag cu mausul pe imagine

tundenana
| tundenana a răspuns:

Depinde de ce player folosesti... si eu procedez la fel ca si pink_flower... insa de obicei daca deschizi un player oricare ar fi... daca dai clic dreata pe player apare o fereastra cu mai multe functii printre care trebuie sa fie o optiune - subtitrare... dai clic pe ea si acolo iti va cere sa alegi de pe hard file-ul (textul cu subtitrare) pe care il vrei tu... vizionare placuta

| maxibogdy a răspuns:

Iei file-ul cu subtitrarea si il arunci direct in player.
ps: foloseste bs player, e superbun... (bogdy)