| Kittynika a întrebat:

Am sweet im la yahoo messenger dar acum nu stiu de ce emoticoanele nu merg apare doar un X, wink-urile special content si toate celelalte merg.

L-am dezinstalat si l-am instalat din nou de cateva ori dar tot asa apar. Ce sa-i fac, sau ce credeti ca poate avea?

1 răspuns:
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Nu vreau sa te supar, dar daca citesti articole de pe microsoft.com, o sa-ti confirmi ca toate programele ce urmaresc apasarea de taste pentru obtinerea unor emonoticoane gratuite, urmaresc activitatea computerului tau, deci ca si sweet im, tipul curent de programe se numesc VIRUS-CAL TROIAN.

Atentie, daca vrei ca viata sistemului tau de operare sa dureze mai mult, dezinstaleaza-l urgent, si ia-ti NORTON INTERNET SECURITY.