| Flöricicä a întrebat:

Am telefon LG GD880 mini si nu am yahoo messenger pe telefon,se poate downloada cumva vreo aplicatie? De asemenea am vreaun site de la LG sa downloadez si jocuri, ca mie imi da un site unde de cele mai multe ori nu pot intra si cand am putut am gasit numai BBC si o aplicatie pentru vremebig grin Dau fundahappy

1 răspuns:
| Max234 a răspuns:

Pai stiu eu unul unde poti sa descarci jocuri pentru orice telefon intri de pe telefonul mobil pe internet si scrii jocuri Samsung c3050 si acolo gasesti mai multe jocuri. Sper ca te-am ajutat.