| Rainbowrainbow a întrebat:

Hei. happy
Daca am Yahoo Messenger ca aplicatie pe telefon se plateste? thinking

4 răspunsuri:
| WOLF9 a răspuns:

Iti consuma din mega pe care ii iai activat la optiune ..cum era ala la Vodafone 15 mega si se luau din mega dar ai mare grija cu credditu ca il haleste imediat devil eu unu am patit-owinking

| Rainbowrainbow explică (pentru WOLF9):

Sunt pe abonament, si din cate stiu nu am activat nicio optiune thinking

| WOLF9 a răspuns:

Ai mare grija prietene ca te papa de bani de nici nu stii ce ai facutwinking... asa ca cel mai bine activeaza vreo optiune cu mega cv ca altfel papa bani calumeawinking