| JuStOkTa a întrebat:

Am telefon Nokia 3120 vreau sa-mi insriu niste jocuri mai misto dar imi zice ca sunt prea mari ce sa fac. Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> Nokia -> 3120, cauta pe acolo, mai era cineva cu problema ta si a rezolvat-o, e ceva de la soft, explica baietii acolo foarte bine si poti sa faci acasa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care jocuri zici? jocuri pentru mobil gasesti http://www.panalu.net/ vezi

| JuStOkTa explică:

Am jocuri si cind vreau sa la inscriu pe mobil imi zice la unele ca sunt prea mari se poate de facut ceva cu asta sa nu