| EmiliaLia a întrebat:

Hei TBU! Mi-am pus internet pe telefon si ni-mi merge youtub. Am Samsung C3510. Spuneti-mi si mie ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| xXCrissXx a răspuns:

La unele telefoane merg la altele nu, depinde şi de rezoluţia ecranului, cred ca nu are rezolutia respectivă pentru a merge youtube-ul, de ex eu am Samsung s5230 şi îmi merge happy.

1 răspuns:
| kitten95 a răspuns:

1. e you tube
2. la unele telefoane nu prea ai sanse la site`uri de genu`. cele mai nou pot(iphone, telefoanele cu android-toate si cele cu windows). si fratele meu are corby si nu ii merge. si nu ai ce face, nuami sa iti cumperi telefon nou.