| Boinx a întrebat:

Am telefon Sony Ericsson Vivaz HD. oricum ideea e e inseamna 'RoadSync' il am ca aplicatie si nu prea stiu...si in orice caz cum pot sa-l activez ca imi cere mai multe detalii acolo. dau funda la cel mai folositor mesaj.merci!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Apropo, vezi, nu te mai lauda ca e HD ca stiu asta deja :P Uita-te aici http://www.sonyericsson.com/......c/vivazpro si vezi ce e si cum iti configurezi;)

| Boinx explică:

Sti nu prea cred ca ma laudam cu chestia asta, ma gandesc ca cei care raspund ar trebui sa stie ceva in domeniu in cat sa li se para ce va 'boring', asa ca, scuza-ma ca ti-am deranjat orgoliul si merci!