| SpykeMaSt3r a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este diferenta dintre Sony Ericsson Vivaz U5 si Sony Ericsson Vivaz U5i? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

De fapt nu e asa. Acel i arata ca telefonul a fost facut pentru a fi exportat in orice alt continent in afara de america. Fara i inseamna ca e dedicat americii.

2 răspunsuri:
| Snk01 a răspuns:

Diferenta e "i"-ul asta adica cel de-al 2-lea model pe care l-ai mentionat are setarile de la internet deja facute si o tasta rapida de acces la internet. Adica daca ai o cartela cu net pe ea o bagi in telefon si nu mai trebuie sa stai tu sa faci setarile la net, apesi tasta pe care scrie "i" si gata.winking

| SpykeMaSt3r explică:

Pai telefonul meu are pe spate la baterie U5i iar daca bag codul *#0000#, scrie doar U5. Care este cel adevarat? big grin