| anonim_4396 a întrebat:

Am tot auzit aici cuvantul Wattpad, cei ala Wattpad?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Un site web, pe care poti posta diferite creatii, poezii, povesti, chestii de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.wattpad.com/signup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google ar fi stiut dar, sigur, e mult mai usor sa intrebi pe TPU. Wattpad e un site pe care mai toti tinerii posteaza diverse ''creatii literare''. Pe mine insa nu m-a impresionat niciuna din lucrarile adolescentine iar cand am auzit ca marele scriitor contemporan, Andrei Ciobanu s-a lansat in acest mod cu lucrarea sa artistica si semi-amuzanta intitulata ''Suge-o Ramona'', mi-a pierit orice intentie de a vizita acest site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat graiesti.

| Ayakawelwel a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Wattpad - poate intelegi mai bine de aici... :P