| gaby140 a întrebat:

Am trimis un mesaj pe Facebook persoanei greșite și nu vreau sa vadă. Apoi i-am dat block că să nu vadă. O să mai vadă mesajele dacă i-am dat block?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, mesajul s-a trimis imediat si chiar daca i-ai dat block, tot stie de la cine este, pentru ca-i apare in mesageria ei/lui.

Singurul lucru care-l poti face este sa deblochezi persoana si sa-i scrii un alt mesaj in care iti ceri scuze pentru ca mesajul ala.
daca bagi capul in pamant precum strutii, nu te iarta nimeni si problema tot aoclo ramnane, nerezolvata.

| NAT0 a răspuns:

Da

| RaduCiprian a răspuns:

Din pacate, da

| KnyRPG a răspuns:

Se vede mesajul indiferent. Daca ai dat block persoanei respective iti va aprea un f in loc de semnul respectiv Messenger si nu ii vei putea da mesaje, sa intri pe contul lui/ei

| Alexei123 a răspuns:

Daca ai dat block contului, o sa apara "Acest mesaj a fost şters temporar deoarece contul expeditorului necesită verificare." sau ceva de genul. Daca ai dat block doar la mesaje, persoana respectiva va vedea mesajul trimis.