| Matilda_Mit_1996 a întrebat:

Am uitat parola(tip model) la tableta essential A200 si nu stiu ce sa fac, ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În primul rând bun veit pe TPU.
Dacă e vorba de android și ai cont pe google ar trebui să poți recupera parola folosind contul tău de google. Undeva acolo ar trebui să ai recover pattern și de acolo logându-te pe contul de google vei putea reseta parola.Nu garantez rezultate dar la unele versiuni de android a dat roade(cele de mobil).
O altă metodă ar fi resetarea parolei folosind o distribuție de Linux butată de pe stik, dar nu cred că te vei descurca pe linux, deși Linux cu Linux se înțeleg bine(androidul este Linux) și ar trebui să poți accesa fi root-ul sistemului și să poți schimba parola de user din fiușierul de conffigurare situat în. settings/user.
Și ultima, dacă nu te pricepi de loc la calculatoare atunci recomand un service că știu cei de acolo ce au de făcut.
Succes

| Matilda_Mit_1996 explică (pentru DeyCj):

Multumesc pentru informatii

| DeyCj a răspuns (pentru Matilda_Mit_1996):

Cu multa plăcere și sper că ți-au fost de folos.Succes

| availablehandyman a răspuns:

Buna! pai ar trebui sa te duci la un magazi de telefoane si piese si sa iti schimbi softu, singura solutie

| Kosmin19 a răspuns:

Da cu ia de pamant

| DeyCj a răspuns (pentru Kosmin19):

Nu fi rea cu fata :-)

| Kosmin19 a răspuns (pentru DeyCj):

Ooo greseala mealaughing)

| DeyCj a răspuns (pentru Kosmin19):

whistling

| Kosmin19 a răspuns (pentru DeyCj):

Asta e si apropo e " Nu fii rau " sunt baiathappy

| DeyCj a răspuns (pentru Kosmin19):

Ne scuzați.

| Kosmin19 a răspuns (pentru DeyCj):

Te scuzam laughing)