| kno3 a întrebat:

Am un abonament la orange pe 24 luni si au trecut 10 luni de cand il am pot achizitiona un telefon si sa mai prelungesc pe 24 luni? adica 24-10+24luni
sau trebuie sa astept sa se termine abonamentu?

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se termina cele 24 de luni. atunci te poti duce sa inchei din nou contractul de prelungire a abonamentului si iti poti alege si telefon la oferta si alt tip de abonament tot la Orange

2 răspunsuri:
| covaci101 a răspuns:

Poţi întrerupe abonamentul mai devreme decat prevede contractul doar dacă eşti de acord să înapoiezi telefonul pe care l-ai primit la ofertă şi totodată să plăteşti o suprataxă de 400 - 500 lei, pe care nu te-aş sfătui!
Mai rezistă şi tu un an că poate vin şi niscai oferte mai bune, poate chiar în alte reţele! laughing

| kno3 explică:

Multumesc