| bubblegummy10 a întrebat:

Am un Allview X2 Soul si am primit o notificare cum ca imi pot actualiza androidul. Asta am si facut, apoi i-am dat resetare si de atunci nu mai merge deloc: ecranul sta deschis.(pe ecran apare numai logo-ul ALLVIEW)
Ma puteti ajuta si cat mai repede?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Scoate-i bateria și încearcă din nou. Probabil ți-ai solicitat prea mult procesorl. Indicat ar fi duci telefonul în service.

| UnAdrian a răspuns:

Salut,

Posibil sa fi intampinat o eroare in timpul update-ului. Pentru rezolvare iti sugerez sa deschizi o solicitare pe http://ticket.allview.ro/.
Eu am primit raspunsuri de solutionare pentru toate situatiile pe care le-am avut cu telefonul meu Allview.;-)