| Motzca_Seby_1997 a întrebat:

salut TPU am o intrebare care este butonul de resetare la tableta Allview ax3 party. sau un link cu cum sa o resetezi.
sublniez faptul ca ea nu mai porneste. ma jucam si de odata. ecranul s-a facut negreu. cand o bag la incarcat nu imi apare pe ecran ca se incarca... stie cineva cum sa o rezolv? funda

Răspuns Câştigător
| EllaC2710 a răspuns:

Eu am tableta LENOVO si resetarea la ea se face astfel: in partea unde se baga incarcatorul si este si butonul de pornire se afla un mic orificiu. Se baga un varf de ac in acel orificiu si se reseteaza tableta.

| Motzca_Seby_1997 explică (pentru EllaC2710):

Ms mult iti raman dator :-D

| EllaC2710 a răspuns (pentru Motzca_Seby_1997):

Pentru putin.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cum vrei sa o resetezi daca nici nu mai porneste? s-a ars din cauza ca s-a supraincalzit de la jocuri. Sunt o vrajeala jocurile pentru tablete straight face