| Ayame17 a întrebat:

Am un aparat foto de tip bridge(Fujifilm Finepix HS30) si vreau sa cumpar o geanta foto, pentru a-l proteja. Problema mea este ca nu stiu ce geanta foto as putea sa comand (de preferabil sa nu depaseasca 100 lei) si sa fiu sigura ca incape. Am cautat pe net, dar din multele genti pe care le-am vazut nu prea m-a convins nici una.
Ce sugestii aveti?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Aici ai incercat? http://bit.ly/17qeLin

| Ayame17 explică (pentru supermamici):

laughing multumesc; raspunsul vine putin cam tarziu, dar se pare ca am gandit la fel - este site-ul de unde mi-am cumparat pana la urma geanta foto.

| supermamici a răspuns (pentru Ayame17):

Ma scuzi, nu am vazut data intrebarii laughing ca sa fiu si eu sincera, linkul era comisionat mai exact daca comandai de pe f64 venind de la acel link primeam 2% din comanda ta happy