| hrdcore a întrebat:

Am un baiat in clasa care are tata plilot de raliu si joaca numai jocuri cu masini si azi m-a rugat sa ii downloadez niste jocuri de pe net si l-am tot intrebat ce jocuri vrea si el a zis ca ce am eu chef sa ii downloadez si m-am gandit la Dirt2 sau shift dar a zis ca le are si nu stiu ce sa ii downloadez ma puteti ajuta?(fara Colin McRae ca le are pe toate, orice joc) mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| m4them4tic a răspuns:

Race On, Race driver Grid, Toca race drive 3, Juiced 2-hot import night

3 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Nfs Most Wanted, Nfs Carbon, Nfs Undercover, Nfs Pro Street, Nfs Underground 2, Street Race Sindicate, GM Rally, Nfs Hot Pursuit ...mai is cateva oricum ce e facut de EA GAMES am jucat totlaughingsper ca ti-am fost de ajutor.am si ceva shootere dac ai nevoie, aici ma gasestytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs Most Wanted, Nfs Carbon, Nfs Pro Street, Nfs Undercover, GM Rally, Street Race Sindicate, Nfs Underground 2 Daca mai ai nevoie de ceva Genuri de Jocuri cautama la uncle_gogu16 Am si ceva noutati din Varianta Shootere

| HεεЌεЯε a răspuns:

Driver:San Francisco