| anonim_4396 a întrebat:

Am un blog pe blogspot si as vrea sa-mi schimb design-ul dar m-am uitat in teme si nu e niciuna frumoasa? Unde altundeva pot gasi teme pentru blogspot?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

@mihaicd - merci pentru info. pentru promovare blog itirecomand - http://www.bagamare.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numa de pe google.ro/com
alegerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghdfgdfghdffd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, nu stiu daca poti gasi un alt template pentru blog dar iti poti creea tu unul propriu in HTML, ai optiunea asta. Sper sa iti sunt de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bloguri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaicd am incercat sa iau si eu un template de pe-acolo, si nici unu nu merge, imi tot da eroare. Sti cumva de ce? Daca stie careva cum pot pune un template, va rog anuntati-ma pe http://mafteiovidiu.blogspot.com/. Merci

| dnsmnl a răspuns:

Iti raspund cu o alta intrebare:unde pot sa instalez tema download-ata?

| Jumpy3StyleCrew a răspuns:

Http://www.bboyjumpy.blogspot.com o idee pls daca va place. Multumesc. Follow me here please. Thx have a good day.