| Betty18 a întrebat:

Am un blog pe platforma blogspot. Imi pot face pe un cont diferit o dublura a acelui blog fara sa pierd nimic, insa tot pe BLOGSPOT (postari, comentarii etc)? dACA da imi puteti explica saulasa un link pentru a incerca? Sa le am pe amandoua ca pe unu sa postez doar unele chestii...

1 răspuns:
| costan a răspuns:

Da poti transfera ce ai pe blogul din prezent (copiezi tot codul html) pe alt blog dar Atentie! pe noul blog poti folosi titlul blogului actual dar nu si directie url!