| Samurah a întrebat:

Am un calculator din Italia...
Cum pot sa ii schimb limba la tastatura?
Am reinstalat windows-ul si in loc de 0 e /.

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Ca sa rezolvi problema trebuie sa iti treci tastatura pe limba italiana urmareste Aici http://pe-intelesul-tuturor.blogspot.com.es/......itice.html

2 răspunsuri:
| Catalin_Boboescu_1993 a răspuns:

Pe bara de jos unde apare ceasul data si restul trebuie s aiti apara si limba in care ee, cauta engleza sau romana de preferinta engleza deoarece in romana nu ai posibilitatea de a pune emoticoane nu ai :

| IcaMusic a răspuns:

Control Panel - Change keyboards or other imput methods - Change keyboard - ADD - Şi alegi limba ( WINDOWS 7 )
La XP numai ştiu sigur, fundă?