| anomiserarac1996 a întrebat:

Help meee! am windows 7 ...si nu stiu cum sa schimb limba ...cine ma ajuta? (acum limba e in engleza si eu as vrea sa o pun in italia)heeeelp!

8 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-7-Download-118183.html

Descarca si instaleaza pachetul in limba italiana, apoi schimbi din control panel (Regional and Language Options/Keyboards and Languages/selectezi limba de afisare "italiana"

| anomiserarac1996 explică (pentru ταξιδιώτης):

Nu e cu virusi?

| anomiserarac1996 explică (pentru ταξιδιώτης):

Oricum nu merge.

| ταξιδιώτης a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Vezi pe cat este sistemul de operare (32 sau 64 de biti, clic dreapta pe computer/proprietati) si descarci/instalezi versiunea pe care este instalat.De asta nu merge.

| anomiserarac1996 explică:

Italiana *

| zamfirbeniamin a răspuns:

Te ajut eu. Vezi ca in bara jos scrie undeva EN dai click pe el si selecteza Ro.

| anomiserarac1996 explică (pentru zamfirbeniamin):

Am mai incercat si nu a mers asa ca.