| anonim_4396 a întrebat:

Am un canal de Youtube am 100 de abonați cum pot să văd care sunt aceia?
Aș vrea să văd și eu nume poză.
AȘ VREA SĂ VĂD ȘI EU CANALELE LOR, unde ii pot găsi pe acești abonați intr-o listă să îi pot șterge?
Dacă cumva mulți dintre ei sunt de la firme concurente și s-au abonat la mine doar să fure ideile mele ca să le pună și ei în practică să îmi facă concurență.
Aș vrea să le pot vedea canalele lor de Youtube ca să îi pot bloca.
MULȚUMESC

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Exact cum ai zis Lioana, NU ai cum sa filtrezi sau sa blochezi pe cineva anume.
Daca vrei ca acel continut sa nu ajunga la cineva anume, trebuie sa il urci ca Private, si atunci il poti vedea doar tu.

| Lioana a răspuns:

In momentul in care postezi ceva public pe YouTube iti asumi toate riscurile. Stii ca-ti poate vedea oricine postarile, inclusiv concurenta. Deci nu poti exclude pe nimeni. Nu poti sa-i separi. Daca cineva vrea sa-ti urmărească canalul il urmareste. Si poate face asta si fara sa se aboneze la canalul tau. Pur si simplu isi salveaza linkul paginii in browser. Nici nu are nevoie sa aiba cont de Youtube. Poate naviga si anonim.
Asa ca daca ai postari care vrei sa ajunga doar la anumite persoane setezi ca video-ul sa fie vazut doar de cei care au linkul si trimiti linkul la cine vrei tu.

| Mirel4412 a răspuns:

Ai 100 de abonati, sunt milioane de oameni la fel ca tine, nu intereseaza pe nimeni ce postezi tu sau ce idei ai, nu se imbogateste nimeni de pe urma ta. Nu stiu ce continut faci, dar daca crezi ca cineva vrea sa fie faimos dupa urma ta te inseli.

| morfeo a răspuns:

Pai daca te postezi pe internet la ce te astepti? Sterge-ti videoclipurile si canalul si sparge calculatorul sa fii sigur ca nu iti fura nimeni ideile

| AwGenetix a răspuns:

Eu am canalul tau si pana acum am facut deja 300.000 euro de pe urma ideilor tale.
Asteptam sa postezi in continuare, sa-mi mai cumpar un bemweu.

| zilog a răspuns (pentru AwGenetix):

Ha ha ha ha ha ha ha