| Ciocoflencea a întrebat:

Am un card te telefon mms si un laptop cand introduc cardul in laptop cu ajutorul unui adapter mi-l citeste, dar cand vreau sa pun ceva pe el im zice ca acesta este protejat la scriere... ce ar trebui sa facthinking

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Adaptorul s-ar putea să aibă vreun "mecanism" care comutat în poziţia "lock" nu te lasă să pui nimic pe el, în acest caz, trebuie doar să îi modifici poziţia pe "unlock" happy Sper că te-am ajutat