| csn20 a întrebat:

Am un cd cu windows xp, si vreau sa il fac din nou (e putin sgariat) si daca dau copy cd cu nero se face bootabil. (Cel original e bootabil).

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Dacă e zgâriat atunci nu îl dublezi. Dacă faci asta datele preluate prost de Nero din cauza zgârieturii vor fi puse pe CD-ul cel nou și așa nu ai făcut nimic. Asta dacă mai merge citit.
Mai bine arunci CD-ul vechi, descarci o versiune de pe net în format de imagine virtuală și apoi dai "Burn Image to Disk" în Nero.