| totul-online.tk a întrebat:

Am un chat de la xat si nu stiu cum sa fac un admin care sa poata si el sa faca admini sa fie ca mine

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe numele lui, si o sa apaa o tablita, acolo e scris make admin, nu am mai fost demultpe chat, si trebuie sa ma asigur ca e asa, daca ai probleme, scriemi mesaj privat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot recupera adminul pe chat? pentru ca mi-am reinstalat windowsul si mi-am pierdut adminu.raspuns pls la sflavius_91@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe numele lui, si o sa apaa o tablita, acolo e scris make admin, nu am mai fost demultpe chat, si trebuie sa ma asigur ca e asa, daca ai probleme, scriemi mesaj privat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos sa ma ajutati! mi-am facut un chat si nu-s cum sa ma fac adim big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pui sa intre pe chatu tau si sa intre la edit acolo ii dai passwordu si ii zici sa-si puna email dupa sa apese pe submit la password unde a pus si dupa sa intre pe chat box si dupa aia sa intre din nou pe chat si atunci poate face si el adminiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a schimbat parola de la xat si adresa de mail care am folosit-o la construirea lui nu maqi iomi aduc aminte parola se mai poate face ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei trebuie sai dai parola de la xat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe el si pui make owner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ati recuperez adminul pentru chat trebuie sa intri pe xat.com si sa te logezi din nou cu id si parola si ai sa vezi ca vei fi din nou admin