| anonim_4396 a întrebat:

Maaaaaa! Mi-a venit o idee(pentru ADMIN)! Ce ar fi sa sarbatorim alegerea Userului Anului 2010 pe un CHAT? Asta e pentru membrii siteului ca sa poata comunica foarte usor prin chat si nu sa faca propiul lor chat prin mesaje.Deci, poate fi posibil un chat?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chatul acestui site îl găsești la DISCUTĂ LIVE!, sus în dreapta din pagina ta.
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Mi se pare ac se poate. sus langa prima pagina ai discuta live! acolo e un fel de "chat".
BaFThatAbatting eyelashes