| darkhell217 a întrebat:

Am un compaq presario cq57 si nu mi se aprinde deloc,nu primeste curent absolut deloc,nici cu baterie,nici fara, sa fie stricata placa de baza?

1 răspuns:
| AlexCraescu a răspuns:

Incearca un alt cablu cu tot cu transformator. Oricum, iti recomand sa il duci in garantie la HP cu prima ocazie daca este inca in primii 2 ani. Daca nu intereseaza-te la firma de unde l-ai cumparat si contra cost ti-l vor baga ei in garantie si repara. Daca nu e ceva grav care sa necesite piese mai scumpe decat valoreaza laptopul tau in sine. Oricum, bafta si tine-ma la curent cu evolutia situatieiwinking