| palpabil a întrebat:

Am un computer si mi-am facut doua conturi de utilizator, unul al meu care sunt administrator si unul pentru fratele meu mai mic pe care i-am restictionat multe din aplicatiile pe care le poate efectua. Intamplarea nefericita a facut ca eu sa fiu plecat o perioada de timp de acasa si cand am vrut sa intru pe contul meu (administrator) mi-am dat seama ca am uitat parola, iar de la fratele meu nu o pot reaccesa din cauza restrictionarilo. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca calculatorul e prevazut cu floppy-disk poti incerca, deschide conturi utilizator in stanga ai creare disk de reinitializare a parolei, altfel indiferent de comanda iti cere parola sau http://www.videotutorial.ro/? p=3235

| quintron a răspuns:

Reinstalezi windows si lasi prostiile deoparte! cu ce te ajuta 2 conturi! paroleaza-l si gata asa nu mai poate folosi pc-ul

| quintron a răspuns:

Reinstalezi windowsul