| simi6 a întrebat:

Am un cuptor cu microunde VORTEX WD800L20-C5 care nu incalzeste pe pozitia M.High (adica cea cu farfuria cu 3 "betisoare" portocalii). Nu am carte tehnica la el si nici schema electrica
Daca stiti ce e de facut rog sa-mi ziceti

2 răspunsuri:
| Rares13121999 a răspuns:

Pai....incearca sa il duci la reparat, pentru ca nu ar trebui sa se intample asa ceva.Si eu am unu si mie imi merge.

| Olaru_Stefan_1982 a răspuns:

Acelasi model, aceeasi problema. Incerc sa vad daca merge pe alte pozitii. A functionat perfect de vreo 4-5 ani, de azi-dimineata am observat problema. Sunt curios daca ai gasit o solutie