| dalix a întrebat:

Am un DVD cu o nunta inregistrata pe el, si nu-l pot viziona pe un laptop care l-am cumparat in 2008, merge incontinuu dar nu intra in el si nu-l arata la partitii, de ce? am mers la un coleg care are un laptop cumparat in 2010, si a mers.ar putea avea freo legatura? amdeschis d
dvd-ul cu open si scria in engleza ca e facut cu adobe premiere elements.ar putea avea vreun codec? din cauza lui adobe?

2 răspunsuri:
| Shocket a răspuns:

Descarca k lite kodec pack straight face

| dalix explică (pentru Shocket):

Am descarcat k lite kodec pack, si l-am instalat, dar nu merge...