| florinmarius a întrebat:

Am un eten glofiish x500 si nu pot apela sun nici o forma cu steluta in fata de exemplu *100# sau *134# pentru credit sau meniuri rapide sms am inteles ca trebuie instalata o aplicatie phone service(din ce am citit pe net) ceea ce nu am vazut-o nici in windows5 sau 6.1 mobile cat am eu pe telefon daca cineva are cunostinte despre cum pot apela sau ce-mi trebuie setat multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| florinmarius explică:

Am zis pentru cunoascatori platforma windows mobile nu pentru oricine raspunde pe aici

| VLad_9311 a răspuns:

Imi pare rau dar nu este posibil sa nu ai * la telefon iti dau un sfat... dul la control...