| Cαmeℓiα a întrebat:

Buna TPU.Am vazut acum cateva zile pe telefonul unui prieten ca are o aplicatie care ii permite sa acceseze orice retea de wi-fi in care se afla in aria de acoperire, si eu am tot un Samsung ca el numai ca al meu e mai performant si mai nou doar ca nu are aceasta aplicatie si as dori sa o instalez si eu.Imi poate spune cineva de unde pot sa o dowloadez va rog? Si daca trebuie direct pe telefon instalata sau merge sa o instalez prima data pe calculator si apoi s-o bag pe telefon prin cablu de date? Multumesc anticipat si dau steluta celui mai bun raspuns puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Stii macar cum se numeste aplicatia?

| Cαmeℓiα explică (pentru ABCDEFGH2806):

Aplicatia se numeste wifi discovery parca.

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Https://play.google.com/store/search?q=wifi+discovery&c=apps uite un site de google play ( aplicatie preinstalata in telefon cu android ) intra acolo si cauta aplicatia ca sunt mai multe wifi discovery happy Sper ca te-am ajutat! Fundita?