| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat windowsul si am dat sa se stearga tot din memorie si acum am dat sa transfer niste imagini in disk d si zice ca nu e formatat am dat sa il formatez si mi-a aparut o casuta : capacity, file system, allocation unit size, volume label, format option : quick format si enable compression... putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Bifezi quick Format si dai start daca vrei sa il formateze mai repede, daca nu, nu bifa nimic si dai start, dar dureaza mai mult. Vezi sa fie NTFS a file system.