| anonim_4396 a întrebat:

Am un Fujifilm finepix seria s 4800 si mi s-a stricat butonul de on/off. L-am primit, deci nu am garantie si nu stiu, unde as putea sa-l duc la reparat? Se mai poate repara? Butonul a slabit si nu se mai aprinde. sad Acum o ora faceam poze cu el si deodata s-a dus butonul

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu Depanero sau orice alt service de genul care se ocupa cu garantii, o sa te coste cred ceva, nu stiu daca merita... discuta la telefon cu ei.
Alt service nu stiu.