| cscaramel a întrebat:

Am cam de 2-3 ani un aparat foto, un Fujifilm FinePix A500, si nu l-am mai folosit o perioada lunga de timp, iar acum cam 2 saptamani am inceput din dou sa fac poze cu el, dar, desi la inceput a fost totul OK, de cateva zile, cand apas pe buton, in loc sa faca poza, pur si simplu se stinge... stie cineva ce este de facut? este stricat? daca da, se poate repara? cum?

Răspuns Câştigător
| Kikoo a răspuns:

1. Inainte sa incerci sa il dezmembrezi acasa, uita-te sa vezi daca mai are baterii.
2. Poate se poate ( scuze expresia ) repara. Du-te la specialistiwinking

O seara buna! peace sign