| Ionut321123 a întrebat:

Am un gps cu soft de navigatie igo primo si nu.mi arata radarele fixe. Se poate rezolva cumva? Am sunat la cei de unde am cumparat gps-ul si mi.au zis ca este actualizat, am cautat si in setari dar nu am gasit nimic de activat radarele. L-as duce la un service dar sunt plecat pe autocamion si nu pot. Model gps: PilotOn A12D Pro

Răspuns Câştigător
| Țoglă a răspuns:

Pune întrebarea asta și celor de la igo că putea e interzis să arate radarele.
Pentru asta există aparate separate de radare sau aplicații de telefon cu radarele fixe.

| Ionut321123 explică (pentru Țoglă):

Pai si de ce alt model de gps tot cu navigatie igo primo arata radarele fixe?

| Ionut321123 explică (pentru Țoglă):

Am rezolvat, trebuia umblat in setari la avertizari sonore

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat