| AnAndrey1994 a întrebat:

Inainte cu cateva zile am cumparat un iphone de la un om si l-am dus la service sa imi puna alt soft ca mergea prost! L-a pus.mi-a cerut cartela sa o activeze la activat si dupa aia a cerut Id Apple si parola cu care a fost activat iphonul si nu il stiu si nu pot da de om ca nu e din orasul meu si am citit ca daca aia nu stiu pot sa il pun in vitrina ii adevarat? Intrebarea mea este ca daca il duc la alt service sa ii puna alt soft in totalitate si sa nu mai ceara id Apple si pass se poate? Uitati ce am am gasit fix asa imi apare si mie https://www.youtube.com/watch?v=xGfWxBRexXU

1 răspuns:
| SteStefan a răspuns:

Incearca sa il stingi de tot apoi tineapasat pe butonul din mijloc vreo 10 sec. apoi faci ca ala cred. Ma rog imi dai funda?