| Rapper96 a întrebat:

Am si eu un Lg Optimus One P500 si am o problema cu camera. Nu este stricata, dar nu merge procesul: Imi spune asa : Aplicatia camera ( proceul com.lge.camera) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Incearca sa readuci telefonul la setarile din fabrica, poate isi revine.

| Postavaru_Alin_1981 a răspuns:

Aceeasi problema la un LG optimus sol.am incercat soft reset, hard reset, alte aplicatii, aceeasi problema, black screen iar la aplicatia stock mesajul de mai sus. Are cineva o rezolvare?

| BONCILA a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, vreau sa te intreb daca ai rezolvat-o! si cum!